Makijaż permanentny ust MASTER

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie makijażu permanentnego ust, szczególnie dla tych pracujących w studiach tatuażu lub gabinetach kosmetycznych. Przed zapisaniem się na kurs zaawansowany, uczestnicy muszą ukończyć podstawowe szkolenie z pigmentacji ust.

Makijaż permanentny brwi BASIC

Celem szkolenia jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie kursantów do wykonywania makijażu permanentnego brwi. Szkolenie jest przeznaczone dla osób początkujących.

Makijaż permanentny brwi MASTER

Szkolenie kierowane jest do wszystkich osób chcących podnosić swoje kompetencje w makijażu permanentnym brwi, pracujących w studio tatuażu lub gabinetach kosmetycznych czy też planujących dopiero rozpocząć swoją działalność w tej dziedzinie. Aby przystąpić do kursu dla zaawansowanych należy przejść podstawowe szkolenie z pigmentacji brwi.

Usuwanie i korekta makijażu permanentnego – remover i laser

Usuwanie makijażu permanentnego to zaawansowana procedura, która pozwala na korektę lub całkowite usunięcie wcześniej wykonanych tatuaży kosmetycznych. Szkolenie z usuwania makijażu permanentnego ma na celu przygotowanie uczestników do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzania tych zabiegów, z wykorzystaniem najnowszych technologii i metod.